Profesionalita, rychlost, vstřícnost

O nás

 

Vážená paní doktorko, Vážený pane doktore,

Dovolujeme si Vás přivítat na stránkách firmy Řešení pro lékarě, která se zaměřuje na poradenskou a zprostředkovatelskou činností poskytovatelům zdravotních služeb.

Jsme tu pro Vás, tedy pro každého zájemce o bezproblémový přechod Vaší praxe z fyzické osoby na s.r.o., tedy na právnickou osobu, případně pro nové zájemce, kteří chtějí hned začít s poskytováním zdravotnických služeb prostřednictvím právnické osoby - s.r.o. Představujeme Vám firmu prověřenou praxí a jejich získané zkušenosti v různých odborných oblastech, metody a postupy, které se jim osvědčily zejména v oblasti bezproblémových přechodů lékařských praxí na právnické subjekty.

SNAD je nutno uvést, že naše firma byla nejvíc úspěšná v rámci výběrových řízení v Jihomoravském kraji a má první místo v počtu převodů lékařských praxí z OSVČ na s.r.o. v roce 2013.

Své základní poslání vidíme ve snaze ušetřit našim klientům čas, kterého mají trvale nedostatek při poskytování zdravotní péče, a nahradit jej nasazením naší odborné a fyzické kapacity. V konečném důsledku získá klient více peněz, než kolik ho stály naše služby - díky naší odbornosti a schopnosti proměnit náš čas na konečný přímý finanční přínos pro klienta. Tomuto poslání se snažíme trvale přizpůsobovat naše portfolio služeb a způsob jejich provedení, včetně odpovídajícího systému odměňování.

Nejsme zastánci toho, abychom obtěžovali lékaře v ordinacích a přemlouvali je na přechod na s.r.o., ale snažíme se prostřednictvím e-mailu či reklamy upoutat potenciální zákazníky a sjednat si s nimi bezplatnou schůzku, kde jim vysvětlíme rozsah našich služeb, poskytneme informace a odpovíme na jejich dotazy.

Jestli je pro Vás s.r.o. výhodné, zvažte prosím s Vaším finančním poradcem, či účetním, kteří znají Vaši ekonomickou situaci a mohou Vám erudovaně poradit.

Naše činnost spočívá ve spolupráci zprostředkovatele, odborného pracovníka pro oblast zdravotnictví, notáře a právníka, kteří ve vzájemné koordinaci připravují podklady pro jednotlivá jednání na orgánech státní správy, finančních institucích a finančních úřadech, profesních komorách apod., které jsou nezbytné pro úspěšnou registraci Vaší budoucí společnosti na všech dotčených institucích.

Na našich stránkách se dozvíte výhody i nevýhody jednotlivých forem podnikání při provozování nestátního zdravotnického zařízení, nabízené balíčky služeb..

Dovolujeme si Vám oznámit, že nabízené služby platí prozatím pouze pro provozovatele zdravotnických zařízení v Jihomoravském kraji a v Kraji Vysočina.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat

 

 

Doporučujeme všem poskytovatelům, kteří podali žádosti o přeregistrace, aby nechali doběhnout správní řízení a nechali si vystavit oprávnění k poskytování zdravotních služeb registrujícím správním orgánem. Do budoucna mají jistotu, že mají splněny náležitosti platné legislativy a eliminují tím postihy, hrozící při nesplnění zákonných podmínek dle zákona č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách.

 

 

Kontakt

Mgr. Dušan Duga, DiS.

info@reseniprolekare.cz

Buková 120/17
Brno
64100

775220771- Mgr. Dušan Duga, DiS. - jednatel a odborný garant

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode